Перша подорож за маршрутом Промислового (індустріального) туризму.

/Files/images/for_news/DSC_0272.JPG

Екскурсія до Кривого Рогу. 12 вересня 2015 року

Перша група учнів відвідала за новою програмою "Промислового туризму" - великий промисловий центр України - місто Кривий Ріг.

Учні дізнались про історію виникнення міста, відвідали найбільший у Європі кар'єр Південного гірничо-збагачувального комбінату, який вражає своїми розмірами - 3 на 2 з половиною кілометри та 300 - 410 метрів у глибину.

Далі група відвідала найновіший та суперсучасний музей історії Південного ГЗК, який почав функціонувати з кінця серпня 2015 року. Цікава розповідь екскурсовода та сучасні мультимедійні засоби передачі інформації тримали увагу дітей та педагогів протягом години.

У головному центрі міста - розташована споруда квіткового годинника незвичайної архітектури і краси з діаметром циферблату 22 метри та довжиною хвилинної стрілки 13 метрів. Циферблат годинника представляє собою бетонне коло, яке складається з 12 секторів та висаджених там 22 000. квітів шести видів.

У чималому павільйоні (282 м2), що розташовано під годинником, наший групі, за допомогою найсучаснішого мультимедійного обладнання було продемонстровано уривки з історико-документальних фільмів про Криворіжжя: про засновника поштової станції Кривий Ріг, останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського, піонера розробки рудних покладів Олександра Поля, будівництво світового гіганта металургії "Криворіжсталі"...

Формат 3D дозволив відтворити максимально об’ємне зображення і справив на всіх глядачів «ефект присутності». Великі екрани в галереї розміщуються на стінах і повторюють їх округлу форму. Після 3D - сеансу нам продемонстрували панорамний фільм, екран якого у три рази ширший за звичайний.
Пообідали у кафе "Два гуся" та поїхали подивитись на верхівки шахт на північ міста.

Не змогли ми оминути ще одну особливість міста Кривий Ріг - підземний швидкісний трамвай. Там майже усе, як у метро - є наземні та підземні станції, пропускна система з пластиковими жетонами, шум тунелів та голос "Обережно! Двері зачиняються!".
На виїзді з міста ми потрапили у парку відпочинку на свято "День шашлику". Нас вразили не само свято, а чистота, яка була навколо імпровізованих кафе, що заполонили усі вільні від атракціонів та скульптур місця.

Ця поїздка запам'яталась усім - і дорослим і дітям.

Відеофільм "Кривий Ріг - залізне серце України"


Галерея "Подорож на Кривбас"

Відео від Чайковської Анастасії

Кiлькiсть переглядiв: 350

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.