Екскурсія до "ЗЕРНОЛЕНДУ"

У червні 2018 року, під час проведення навчальних екскурсій та навчальної практики, учні 7 класу взяли участь у екскурсії до "ЗерноЛенду", який розташовано у Черкаській області.

/Files/images/2018-19/marshrut-na-vyhidni-zernolend-unikalne-mistechko.12@2x.jpeg

Пізнавально-туристичний комплекс розташований у селі Івківці Чигиринського району. Перше, що ви зустрінете дорогою до обраного пункту – вітряк, збудований у 1906 році. Силою громади його відреставрували у 2008 році, тепер туристи можуть зайти всередину та прослухати екскурсію..

Сам "Зерноленд" розділений на кілька рекреацій. Тут є локація з настільними дерев’яними іграми – такими собі “прапрадідами” сучасного тенісу, боулінгу та аерохокею. Також вас навчать ходити на ходулях, стріляти з лука й арбалета.Найбільше туристів вражає музей історичного побуту. Тут зібрані речі, якими люди користувалися століття тому. Люльки, наприклад,курили ще козаки. З XIX століття тут є миски, ступа, макогін, вулики. ЗXX століття збереглися плойки, праски, стародавній принтер і холодильник.

А ще тут можна дізнатися, як українці раніше перетирали зерно та робили борошно. Унікальність музею, окрім рідкісних експонатів, полягає ще й в тому, що всі речі тут можна брати в руки і випробовувати на собі:дівчата можуть спробувати нести коромисло, чоловіків вчать розпалювати стародавню люльку, а діти зі звичайної кропиви вчаться робити нитки.


Галерея "Зерноленд"

Серця туристів підкорять прекрасні краєвиди, особливо – таємнича Семидубова гора. Історики стверджують, що тут може бути похований монгольський хан, дехто запевняє,що польський магнат. Аза однією з версій, саме тут перепоховали Богдана Хмельницького. Гора й справді схожа на велику могилу. Раніше місцеві називали це місце "курганом небаченої сили", навколо нього вирує багато легенд і забобонів.

Кiлькiсть переглядiв: 208

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.