ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ДО БАТЬКІВ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На виконання положень Угоди про партнерство між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством освіти і науки України від 29.02.2016 - Департамент патрульної поліції та управління освіти Міської ради міста Кропивницького розробили експериментальну модель співробітництва поліції і закладів загальної середньої освіти «Шкільний офіцер поліції».

Модель с прямована на підвищення безпеки та попередження злочинності у наших шкільних громадах.

Управління патрульної поліції в Кіровоградській області призначило шкільних офіцерів поліції для кожного закладу загальної середньої освіти.

Відтепер співробітники патрульної поліції будуть присутні в закладах загальної середньої освіти відповідно дографіка, який розміщуватиметься у школі на відповідномустенді, також за викликами для здійсненняіндивідуально-профілактичної роботи середучнів. У межах програми співробітники патрульної поліції надаватимуть підтримку шкільній спільноті, що включає учнів, батьків, освітян, щодоподій, які трапилися у школах під час занять.

Крім того, вони проводитимуть заняття на тему законодавства та безпеки, а також будуть забезпечувати іншу необхідну підтримку.

З метою вирішення інцидентів на користь інтересів учнів шкільні офіцери поліції тісно співпрацюватимуть із сім’ями та школою.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до офіцера поліції, котрий безпосередньо закріплений за Вашою школою або телефонуйте до Управління патрульної поліції в Кіровоградській області за номером102.

Разом до змін!

З повагою,

Начальник Управління патрульної поліції

в Кіровоградській області

Департаменту патрульної поліції

старший лейтенант поліції

Цюцюра Антон Іванович

Начальник управління освіти Міської ради міста Кропивницького

Костенко Лариса Давидівна


/Files/images/2017-1/almanahi_100/офицер.jpg


Шкільні офіцери поліції - дітям

корисні відео для учнів 5-11 класів


24 квітня 2018 р., свою першу зустріч з учнями та педагогами закладу провів шкільний офіцер поліції - лейтенант поліції Левандовський Антон Євгенович.

Він зустрівся з учнями 10-2 класу. Розповів про особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Галерея "Шкільний офіцер поліції у ГНТН"

Кiлькiсть переглядiв: 2451

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.