Як це було...

16 травня дві делегації з Кіровограда від’їхали потягом «Кіровоград-Київ», а саме – причіпним вагоном, з рідного міста до столиці України.

А вже у пів на сьому наступного ранку відбулася зустріч учасників у Палаці дитячої та юнацької творчості міста Києва. Після реєстрації та отримання презентаційних матеріалів, автобусом нас завезли у приміську санаторно-курортну зону – Пущу-Водицю, де ми розмістилися у корпусах табору відпочинку для дітей «Лідер».

/Files/images/01а.JPGО 15 годині у Палаці розпочалася прес-конференція організаторів і засновників Фестивалю (туди була запрошена і я), а за годину - урочиста церемонія нагородження переможців конкурсної програми ХІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

/Files/images/02а.JPGПід час цієї двогодинної програми десятки дітей та підлітків отримали свої нагороди, серед них була і я – мені дістався Сертифікат на участь у 12 Міжнародному дитячому фестивалі «Змінімо світ на краще!», який відбудеться у Міжнародному дитячому центрі АРТЕК з 16 липня по 5 червня 2013 року.

/Files/images/03а.JPGУ вечорі нам запропонували на вибір: пішохідну екскурсію «Київ весняний», спектакль у театрі ім. Лесі Українки, або теплохідну прогулянку «Дніпровські мости». Більшість обрала прогулянку по Дніпру. Крім споглядання на столицю з борту теплоходу для учасників була влаштована дискотека. Дискотека на воді познайомила та здружила навіть дуже сором’язливих учасників фестивалю.

Ви, напевно, думаєте, що після «церемонії здруження» на Дніпрі ми просто прийшли і лягли відпочивати, а ми цього дуже хотіли… Ні! Об одинадцятій годині ночі розпочинався нічний перегляд конкурсних робіт.

/Files/images/05а.JPGЗрозумівши, що вже ранок, ми поснідали і поїхали до Палацу, де відбувся старт журналістського марафону. Кожен учасник міг вибрати - де він хоче побувати.

/Files/images/04а.JPG До вибору були представленні такі варіанти:

· Акція до Всесвітнього дня довкілля «Алея Прес-Весни»;

· Інтелектуально-пізнавальна гра «Україна»;

· Майстер-класи від творчої молоді Києва та гуртківців Палацу;

· Ділова гра «Безпека в Інтернеті» (котру вибрала я).

/Files/images/0008080808.JPGПізніше розпочалися майстер-класи з відомими журналістами. Там всім охочим дали змогу відчути себе справжнім журналістом, ми навіть працювали на камеру.

/Files/images/07а.JPGА після нагородження спеціальними преміями Фестивалю відбувся вечір дружби – вечірка «Етно-хаус», яка відбулась у боулінг-клубі у Святошинському районі Києва.

/Files/images/06а.JPGПо завершенні вечірки почала працювати нічна редакція періодичних видань (виконання конкурсних завдань).

/Files/images/09а.JPGНового дня на нас чекали нові пригоди - Інтерактивна гра «Екстремальна журналістика». У хащах соснового лісу для учасників фестивалю були влаштовані «смуги з перешкодами» та спортивні змагання, такі як:

· Перетягування канату;

· «Мишоловка»;

· «Тарзанка»;

· Стрільба з луку та повітряної рушниці.

І ще багато цікавого.

Розставатися з новими друзями дуже не хотілося, але автобуси та потяги повезли команди учасників з України та з-за кордону до своїх домівок у вечорі третього дня фестивалю. Але сучасні засоби зв’язку допомагають спілкуватися у між фестивальний період. Попереду зустріч у АРТЕКу, на фестивалі «Золота осінь Славутича», «Фолькові інспірації», знову у АРТЕКу на фестивалі «АРТЕК+».

Тетяна Богачова, 8 клас

Кiлькiсть переглядiв: 754

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.