/Files/images/for_news/Прес-ВЕесна.jpg

Думки та враження учасників фестивалю з ГНТН;

На фестивалі «ПРЕС-ВЕСНА на Дніпрових схилах» мені дуже сподобалось. Для учасників була підготовлена досить цікава програма, яка не тільки навчала нас журналістиці та іншим галузям цієї професії,а й показала нам прекрасне місто Київ. Я залишилась цілком задоволеною цією подорожжю.

Хандусенко Катерина


В цьому році, на фестивалі я був вперше. Це море позитивних емоцій. Учасники фестивалю мають змогу спілкуватися не тільки з жителями різних областей України , а й інших країн. На «ПРЕС-ВЕСНІ на Дніпрових схилах» я навчився цкавим прийомам у галузі журналістики і відвідав дуже повчальні майстер-класи.

Рассказов Даніїл


Моїм улюбленим моментом на фестивалі «ПРЕС-ВЕСНА на Дніпрових схилах» стала незабутня подорож на теплоході «Монблан» до Межигір’я, де для учасників фестивалю був організований дуже цікавий квест. Цей день на свіжому повітрі запам’ятається мені та моїм друзям надовго. Я із задоволенням відвідаю цей фестиваль у наступному році!

Колодяжна Олександра


«Прес-весна на Дніпрових схилах» - це фестиваль-конкурс, на який я мріяла потрапити. І я рада, що ця мрія здійснилася. Незабутні враження, шалені емоції, величезний досвід у сфері журналістики, цікаві екскурсії, навчальні майстер-класи, веселі конкурси, прогулянки нічним Києвом, нові люди та знайомства - про що ще можна мріяти. Було справді кльово!

Мала Олена


Усі дні на Прес-Весні були незабутніми. Але хочу відмітити наші вечірки “Open Air” - просто неба ми збиралися і танцювали під сучасну музику, брали участь у різноманітних конкурсах і спілкувалися з учасниками з різних міст та країн. Все це відбувалося за Києвом, у чудовому місці, оточеному лісом. Вірніше – у самому лісі. Я раджу відвідувати такі заходи більше, адже там молодь може отримати досвід у створенні фоторепортажів, відео, написання статей, газет, літературних творів.


Шлапак Милана


Приємно відзначити, що вже 13 років представники нашої гімназії стають учасниками Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» по праву здобуває все більше й більше прихильників серед юних медійників усієї України.
Місія проекту полягає у сприянні самореалізації молоді в сфері масової комунікації, спираючись на професійні стандарти, журналістську творчість, майстерність.
Родзинкою проекту є його довготривалість: на відміну від більшості подібних проектів, «Прес-весна» стартує у листопаді, а фінішує у травні.
Незмінним є кредо фестивалю: «Стань студентом вже у травні», адже переможці конкурсних номінацій отримують ексклюзивне право на безкоштовне або пільгове навчання у провідних вишах України.
Беззаперечно, «Прес-весна» - відмінний плацдарм для самореалізації сучасної творчої молоді.

Прес-Весна на Дніпрових схилах

/Files/images/P1090084.JPG

Прес-Весна 2007

Прес-Весна 2008

Фестиваль Прес-Весна 2008

Прес-Весна 2009

Прес-Весна 2010

/Files/images/Б 8 2.jpg/Files/images/Б 8 1.jpg

Прес-Весна 2011

/Files/images/Б 9 2.jpg/Files/images/Б 9 3.jpg/Files/images/Б 9 1.jpg

Х Прес-Весна 2012

/Files/images/Б 10 2.jpg/Files/images/Б 10 1.jpg

Прес-Весна 2011.aviПрес-Весна 2011.avi

Московський погляд (2008)

"Пресс-Весна на Днепровских склонах"

Московський погляд (2009)

Прес-весна на Днепрових схилахПрес-весна на Днепрових схилах

Кiлькiсть переглядiв: 2331

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.