ХІІ Міжнародний дитячий Фестиваль "Прес-весна на Дніпрових схилах"

/Files/images/pres-vesna_2014/ПВ14.jpgТрадиційно у травні, у Дні Європи, проводиться Міжнародний дитячий фестиваль "Прес-весна на Дніпрових схилах". Там побувала і команда наших гімназистів.

/Files/images/pres-vesna_2014/IMG_7700.JPGУ перший фестивальний день проводилися майстер-класи з орігамі, вишивання стрічками, різьби по дереву, макіяжу та з багато інших ремесел.

/Files/images/pres-vesna_2014/IMG_7714.JPGНевід'ємною частиною був концерт, на якому оголосили переможців у номінаціях: соціальний проект, радіоробота, телефільм, фоторепортаж, літературна робота та журналістська робота.

/Files/images/pres-vesna_2014/IMG_7733.JPGНа церемонії нагородження інформаційно-творчому агентству «Юн-прес» вручили сертифікат на 50 путівок до нового табору у Буковелі "Артек-Карпати".

/Files/images/pres-vesna_2014/IMG_7808.JPGПо завершенні урочистої частини влаштували чудову етно-вечірку, де всі мали змогу дізнатися про традиції українського народу.

/Files/images/pres-vesna_2014/IMG_8256.JPGНа другий день учасників чекали зустрічі з відомими людьми, які давали настанови юним журналістам. Наша команда побувала на майстер-класі з ведучим рубрики програми "Абзац" - Оленсандром Джусуповим. Він був вражений "провокаційними» питаннями юнпресівців та майстерною підготовкою до зустрічі з ним".

/Files/images/pres-vesna_2014/IMG_8196.JPG Репортеру також сподобалось, як діти, разом з організаторами, розмалювали три автомобілі, надані фірмою "ЗАЗ-Ланос". Діти та дорослі розмалювали «залізних коней» національною символікою та написами, антивоєнної спрямованості. Після фотографування юних митців на фоні своїх «шедеврів», автомобілі поїхали кататися по місту. Учасники весело провели час за цією справою, але довелося відмивати фарбу ще й із себе.

/Files/images/pres-vesna_2014/IMG_8307.JPGУ рамках акції "Алея Прес-весни", співаючи пісні, учасники фестивалю висаджували чорнобривці. Коли усі веселощі скінчилися, наша група завітала до Мистецького Арсеналу, де саме й проходили частина заходів Днів Європи в Україні. З конструктора Lego малеча мала змогу побудувати Прапор України, до цієї патріотичної справи приєднувалися ще й дорослі.

/Files/images/pres-vesna_2014/IMG_8345.JPGЩе однією цікавою зустріччю – стало спілкування з нашим випускником, студентом Національного університету «Київська політехніка» Богданом Вавінським, який розповів про своє студентське життя. Яскравим завершенням подорожі до Києва стала циркова шоу-програма у головному цирку країни. Майже тригодинна програма «пролетіла» непомітно. За годину по тому швидким потягом ми поїхали додому, з надією, що дуже скоро зустрінемося з новими друзями у МДЦ «АРТЕК-КАРПАТИ».

Кiлькiсть переглядiв: 480

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.