/Files/images/1_OKO/banerPresvesna2020-1024x455.jpg

XVIII ПРЕС-ВЕСНА 2020

Вісімнадцята "ПРЕС-ВЕСНА....", п'ятнадцята для команди МедіаЦентру "ОКО" ГНТН, перша, для участі й якій ми не виїхали до Києва...


ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

З 15 по 17 травня 2020 року відбудеться XVІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Колискою легендарного фестивалю став Київський Палац дітей та юнацтва, який напередодні відсвяткував своє 85 річчя.

У цьому році журналістський фестиваль відзначатиме своє повноліття в режимі онлайн, напередодні 30-річного ювілею Інформаційно‐творчого агентства «ЮН‐ПРЕС» КПДЮ.

Дійство триватиме три дні не порушуючи правил. Вітатимуть юних журналістів, фотографів, блогерів, майстрів мікрофону й телекамери з регіонів України та багатьох країн світу віртуально.

У програмі ретроспектива з фотопрезентацій, телефільмів, відеороликів вітальних постів та віртуальна екскурсія «Київ Європейська столиця». Також для учасників «творчі вітальні» від професіоналів влаштують знані журналісти, блогери та медіатренери. Вони поділяться лайфхаками як не розповсюджувати фейки і створювати якісний контент, влаштують майстер-класи, вебінари та багато іншого.

Також працюватиме онлайн-редакція «ІнфоМанія». Учасники зможуть надсилати свої матеріали на теми присвячені 30-річчю ІТА «ЮН-ПРЕС», розкривати ваші враження від нового формату цьогорічного фестивалю, згадувати цікаві моменти минулих років під час перебування на фестивалі., участі в конкурсі тощо.

Нестандартно пройде і нагородження – переможці отримають довгоочікувані дипломи в елекронному форматі, а кубки та призи будуть розіслані за вказаними адресами.

Окрім нагород та нового досвіду юні медійники, і в цьому році, отримають унікальну можливість вступити до вітчизняних профільних вишів на пільгових умовах (за сертифікатами зі знижкою для переможців). Адже незмінний девіз Фестивалю – «Стань студентом у травні».

А на завершення педагоги Київського Палацу презентують нові всеукраїнські та міжнародні проекти інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.

/Files/images/1_OKO/pres-vesna1.jpg


ДЕТАЛІ І ФАКТИ

У 2020 році до оргкомітету Фестивалю надійшло понад 800 робіт від учасників з 16 регіонів України та із 7 країн світу: Франції, Білорусі, Польщі, Чехії, Нідерландів, Узбекистану, Молдови. Також до участі у фесті долучилися кияни – учасники і переможці міських форумів, прес-боїв, фотофристайлів, літературних та журналістських конкурсів.

Учасники змагались у 10 номінаціях: «Літературний твір», «Газета», «Журналістська робота», «Нові медіа», «Медіа-проект», «Відеоробота», «Фоторепортаж», «Радіоробота», «Традиції та новаторство», «Голос покоління Z».

Усі роботи оцінювало професійне журі – редактори та журналісти провідних засобів масових комунікацій України, науковці та практики столичних закладів вищої освіти тощо.

Кількість поданих робіт цьогоріч змінила свою географію. Найбільше доробків журі отримали з Дніпропетровської, Полтавської, Чернівецької, та Київської областей. Серед номінацій, за кількістю надісланих робіт, лідерами стали «Журналістська робота», «Відеоробота» та «Фоторепортаж» . В умовах карантину виросла конкуренція серед робіт технічного спрямування. Покращилась якість фото та відеоматеріалів, збільшилась кількість робіт у номінації «Нові медіа».

Важливу ролі зіграла і тема, яку у листопаді обрали діти «2020: моя країна в смартфоні». Вона виявилась вкрай актуальною та співзвучною з програмою НУШ по впровадженню діджиталізації та співпала з подіями року.


Знайомтеся із засновником і співорганізатором фестивалю...

/Files/images/1_OKO/unnamed.jpg

На чолі юнкорівського руху ― Надія Іллюк, керівник інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ, яка довгі роки віддала активній та плідній роботі з вихованцями та педагогами, що формують медіа простір країни.

«Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва – ювіляр» ― наголосила пані Надія. ― Це місце сили юних киян, місце спокою і надії їх батьків, місце натхнення педагогів і вихованців. Це територія креативу й любові. Це надійний старт у життя. За все це ми дякуємо київській владі, Київському Палацу дітей та юнацтва, партнерам та друзям агентства.

«Прес – весна на Дніпрових схилах» – це і творення нових журналістських стандартів, нові медійні інструменти, надійний старт у професію. Цьогоріч Фестиваль проходить online. Роки минають, а «Прес – весна» залишається юною тому, що вона – весна.»

Також пані Надія нагадала, що упродовж двох днів працюватиме онлайн-редакція «ІнфоМанія», куди ви можете надсилати свої матеріали до 30-річчя агентства “ЮН-ПРЕС”, ділитися своїми враженнями від нового формату цьогорічного фестивалю, згадувати цікаві моменти під час перебування на фесті та участі у конкурсі.

А вже завтра гості та учасники матимуть змогу долучитися до майстер-класів, які проводитимуть науковці, викладачі профільних закладів вищої освіти, журналісти-професіонали, редактори ЗМІ, медіатренери.

Наостанок, пані Надія зауважила, що не дивлячись на довгий карантин і самоізоляцію, весна вступила в свої права.Не дарма наш фестиваль називається «Прес-весна на Дніпрових схилах». Адже це ― весна.


Привітання від учасників МедіаЦентру "ОКО" - ювіляру, - ІТА "ЮН-ПРЕС" з 30-ти річчям!

/Files/images/1_OKO/432.jpg

Усім, хто ЗАСНУВАВ, ПРАЦЮЄ та ПІДТРИМУЄ ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ!

.


Урочисте відкриття Фестивалю ― «Прес-весна»: запалюємо на відстані!»

Урочисте відкриття Фестивалю "Прес-Весна на Дніпрових схилах"«Інструменти просування в інстаграм і створення власної SMM стратегії» від АННИ ОСІПЮК

«Інструменти просування в інстаграм і створення власної SMM стратегії» від АННИ ОСІПЮК


Майстер-клас «Як написати хороший журналістський матеріал» ІГОРЯ ДАРМОСТУКА

.

Майстер-клас «Як написати хороший журналістський матеріал» ІГОРЯ ДАРМОСТУКА


Майстер-клас «Радіо в сучасному світі: актуалізація» ІГОРЯ СЕРЕДИ

Майстер-клас «Радіо в сучасному світі: актуалізація» ІГОРЯ СЕРЕДИ


Другий день "Прес-весни": творчі вітальні від професіоналів

Другий день Фестивалю


/Files/images/1_OKO/99109324_2714402425500944_5139882827361288192_n.jpg

ПІДСУМКИ "конкурсу у конурсі" #ІНФОМАНІЯ2020

За цьому відео з Фейсбуку з 21 по 23 хв. вказано про наш результат.


Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.