ІІІ Медіафестиваль «Молоді і креативні»

/Files/images/2017-1/11-11.jpg

В Університеті культури на Кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики відбувся всеукраїнський медіафестиваль «Молоді і креативні». Учасниками фестивалю стали абітурієнти зі Львова, Кривого Рогу, Кропивницького, Житомира, Славутича, Старокостянтинова, Бердянська, Святогірська, Чернівців, Полтави, Кременчука, Миколаєва і столиці.

/Files/images/2017-1/19-5-700x467.jpg

Вітальним словом відкрила медіафестиваль заступник декана Факультету журналістики і міжнародних відносин, кандидат історичних наук, доцент Вікторія Соломатова.

/Files/images/2017-1/BP5R7474.jpg

«Мені надзвичайно приємно, що сьогодні до нас завітала талановита молодь майже з усієї України. Ви майбутнє професійної журналістики і маєте опанувати сучасні тренди медіагалузі. На кафедрі PR і журналістики Університету культури працюють професійні практики і теоретики, котрі допоможуть розкрити ваш творчий потенціал.

/Files/images/2017-1/1-5-6.jpg

У виші якісна освіта неодмінно поєднана із практичною складовою і насиченим студентським життям. Саме ви через декілька років будете створювати нові тренди медіаіндустрії, адже в Університеті культури народжуються нові зірки», – сказала Вікторія Василівна.

/Files/images/2017-1/1-7-6.jpg

Для юних журналістів і піарників творча команда факультету продемонструвала відеопрезентацію майстер-класів, івентів, тренінгів і зустрічей з відомими особистостями, що відбулись за останній час, аби гості мали уявлення, наскільки цікаве і змістовне життя студентської молоді.

/Files/images/2017-1/BP5R7441.jpg

В Університеті культури потужна матеріально-технічна база, творча атмосфера та висококваліфікований професорсько-викладацький склад.

/Files/images/2017-1/1-9-4.jpg

Бурхливими оплесками учасники фестивалю зустріли Михайла Поплавського. «Радий вітати вас на медіафестивалі «Молоді і креативні». Ви нова медіаеліта країни. За вами успішне майбутнє. Ви є лідерами, режисерами свого життя. Рухайтесь вперед.

Старт вашої кар’єри починається саме зараз. Розкрийте свій внутрішній потенціал. Ви можете більше, ніж ви думаєте. Шукайте своє місце під сонцем.

/Files/images/2017-1/1-8-5.jpg

Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики – найпотужніша в Україні. У сфері журналістики та піар ми співпрацюємо з провідними зарубіжними вишами і надаємо можливість студентам отримати два диплома – український та європейський. Університет культури чекає на перспективну, талановиту та амбітну молодь!» – наголосив Михайло Поплавський.

/Files/images/2017-1/IMG_7515.jpg

До речі, саме в Університеті культури у 1996 році була створена перша в Україні Кафедра PR і журналістики ідейним натхненником якої , а нині завідувачем кафедри є доктор педагогічних наук, професор Михайло Поплавський.

/Files/images/2017-1/10-14-700x467.jpg

Учасники фестивалю поділились на 3 секції за тематичними напрямками: ЛІТЕРАТУРНА, PR і ЖУРНАЛІСТИКА.

/Files/images/2017-1/BP5R7445.jpg

На секції PR учасників чекала тренінгова програма «Чому PR це круто», вправи з позиціонування і створення інформаційних приводів. Найбільше молоді запам′яталась гра з особистісного піару. Кожен зміг спробувати свої сили та відчути себе у ролі справжнього піарника.

/Files/images/2017-1/BP5R7526.jpg

Наприкінці медіафестивалю молоді та активні абітурієнти отримали сертифікати учасників фестивалю. А на згадку про масштабний фестиваль зробили безліч крутих фото та селфі з Михайлом Поплавським.

/Files/images/2017-1/20-4.jpg

/Files/images/2017-1/11-11.jpg

Матеріал з сайту http://knukim.edu.ua

Медіафестиваль «COLOR PR»


Медіа-фестиваль «Colorful PR» в Університеті культури


Кiлькiсть переглядiв: 949

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.