XVII ПРЕС-ВЕСНА - 2019

/Files/images/2018-19/ПВ.jpg

200 учасників із 7 країн світу та з 17 областей України приймав Київ на XVII Міжнародному Фестивалі «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Серед країн-учасниць: Білорусь, Бельгія, Польща, Голландія, Чехія та Словаччина. Серед учасників фестивалю - 40 дітей з Луганської й Донецької областей та 500 киян - учасники міських форумів, прес-боїв, фото-фристайлів, літературних та журналістських конкурсів. Оргкомітет оцінював 1000 робіт у 10-ти номінаціях.

Три дні юна та доросла журналістська "братія" з різних кінців світу та України мала нагоду познайомитися ближче, обговорити спільні проблеми та визначити орієнтири.


Галерея "XVII ПРЕС-ВЕСНА - 2019 День 1"

За цей час учасники та гості Фестивалю встигли привітати переможців з відзнаками, послухати цікаву розповідь співробітника ІТА "ЮН-ПРЕС" КПДЮ Наталії Плохотнюк про історію Києва, розгадати квест в історичному парку "Київська Русь", оформити "хенд-мейд" газети та посадити квіти на знак єднання у спільному пориві творчості на Алеї «Прес-Весни», а також, зробити унікальні репортажі.

Ми були раді всіх бачити та знайомству з новими талановитими дітьми. Дорогі учасники, сподіваємося, своїми перемогами та здобутками ви допоможете Фестивалю ставати щорік краще! А ми у свою чергу робимо усе необхідне, щоб допомогти вам в освоєнні захопливої професії журналіста :).


Галерея "XVII ПРЕС-ВЕСНА - 2019 День 2"

Наступного року засновнику Фестивалю – Інформаційно-творчому агентству «ЮН-ПРЕС» виповниться 30 років! На сьогодні МИ, ІТА "ЮН-ПРЕС" – це 700 вихованців (діти та молодь віком від 6-21 року), 27 викладачів та 5 гуртків у 2 напрямах соціальних комунікацій.


Галерея "XVII ПРЕС-ВЕСНА - 2019 День 3"

Агенство "ЮН-ПРЕС"

Відео


Наше відео

/Files/images/2019/пв3.jpg


Щоденник 1

/Files/images/2019/пв1.jpg


Щоденни 2

/Files/images/2019/а3.jpg


/Files/images/2019/pressvesna2019_mini.jpg

Фільм "Погляд телекомпанії "ОКО" на фестиваль "Прес-Весна на Дніпрових схилах" - 2019

/Files/images/2019/ПВ Расказ.jpg /Files/images/2019/ПВ Таран.jpg /Files/images/2019/ПВ Шарп.jpg /Files/images/2019/ПВ Лифер.jpg

/Files/images/2019/ПВ ЖУРНАЛ Лифер.jpg

------------------------------------------------

Інформаційне повідомлення

17―19 травня 2019 року у місті Києві відбувся ХVII Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Ініціатор Фестивалю: Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва.

Організатори Фестивалю: Міністерство освіти і науки України; Департамент освіти і науки виконавчого органу КМДА; Київський Палац дітей та юнацтва.

Учасники Фестивалю: юні журналісти з 20 областей України та з Азербайджану, Білорусі, Польщі, Нідерландів.

Проект з унікальний заочним конкурсом, тривалістю в рік, та феєричним підбиттям підсумків у Києві. Впродовж трьох днів учасники фестивалю змагалися за першість під час самого Фестивалю, тема якого «Брендинг моєї країни, моєї родини».

Номінації Фестивалю: «Літературна робота», «Газета», «Журналістська робота», «Фоторепортаж», «Інтернет-журналістика та ІТ-проект», «Соціальний проект», «Телефільм», «Радіо робота», «Голос поколінняZ», «Традиції та новаторство».

Журі Фестивалю: редактори та журналісти провідних засобів масових комунікацій України, науковці та практики столичних вишів.

Оцінювання робіт відбувалося з грудня 2018 року до 1 квітня 2019 року (для киян) та до 1 березня 2019 року (для областей України та Європи).

Переможці отримали особливі призи та можливість вступу до профільних вишів на пільгових умовах (знижка: 50%, 30% та 25%) тощо.

Співорганізатори фестивалю: Національна спілка журналістів України, Київський Міжнародний університет, Київський національний університет культури і мистецтв, Київський національний університет імені Бориса Грінченка.

Медіа партнери: «UA: Перший», «5 канал», Національна радіокомпанія, Радіо Свобода, газети «Освіта України», «Хрещатик», «Вечірній Київ», «МІСТ-М», «Голос України», «Киев. Власть».

Керівник агентства ІТА «ЮН-ПРЕС» ― Надія Іллюк

Фестиваль-конкурс проходив за такими номінаціями:

· «Журналістська робота»;

· «Літературний твір»;

· «Фоторепортаж»;

· «Відео-робота»;

· «Медіа-проект»;

· «Інтернет-журналістика та ІТ-проект»;

· «Газета»;

· «Радіо-робота»;

· «Покоління Z»;

· «Традиції та новаторство» (дорослі).


ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ПРЕС-ВЕСНА НА ДНІПРОВИХ СХИЛАХ» ВИСЛОВЛЮЮТЬ ПОДЯКУ ПАРТНЕРАМ«Кращий спосіб зберегти пам'ять про добрі справи -
повторювати їх».
Фре́нсіс Бе́кон

Наприкінці травня у Києві відбувся XVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» за участю дітей та молоді із 17 областей України та 7 країн світу, всього: близько 300 осіб, не враховуючи киян, яких було до 500.
Цей масштабний просвітницький захід відбувся завдяки зусиллям великої кількості людей: очільників організацій, державних установ, підприємств, видавництв та ВЗО України. Усі вони цьогоріч стали нашими партнерами та друзями!


Організатори фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Київська міська державна адміністрація, Департамент освіти і науки КМДА та Київський палац дітей та юнацтва, а також вихованці та педагогічний колектив ІТА «ЮН-ПРЕС» щиро дякують українському видавництву «Ранок» та Міжнародному благодійному фондові «Здоров’я майбутнього» за надану переможцям Фестивалю цікаву літературу, створену провідними спеціалістами видавничої та редакторської справи.


П’ятий рік поспіль Академія Української Преси вручає учасникам конкурсу цінну методичну й навчальну літературу. Цього року керівники делегацій та призери також мали змогу погортати сторінки надзвичайно корисних посібників.
Щиро завдячуємо зокрема колективам Київського університету імені Бориса Грінченка, Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, Університету Державної фіскальної служби України, Відкритому міжнародному університету розвитку «Родина Україна» та Київському Міжнародному університету за унікальну можливість для переможців вступити до їхніх навчальних закладів на пільгових умовах та інформативні екскурсії, а також за те, що поділилися своїм педагогічним досвідом з учасниками нашого Фестивалю.


Найприємнішими для 30-ти найкращих юних медійників та їхніх наставників стали нагороди професійними відзнаками: грамотами та подяками Національної спілки журналістів України. Дорогі колеги, дякуємо за таку чудову можливість!
Ми вдячні TALANT SCHOOL Наталії Могилевської – вокальній школі, учні якої прикрасили своїми співами сцену після церемонії нагородження та подарували переможцям сертифікати на відвідування майстер-класів сценічної й акторської майстерності. Таку нагоду отримали учасники зокрема з Києва, Одеси, Харкова та Чернівців.

Учні TALANT SCHOOL Наталії Могилевської - справжні таланти!
Інформаційну складову XVІІ Міжнародного фестивалю здійснювали такі медіа, як: Український репортер, КиевВласть - Новости Киева, газети Київської міської ради «Хрещатик»(Хрещатик Київ) та «Голос України»; телеканали «Київ», «112», «5» та «UA: Перший», а також Радіо «Київ-98 фм». Гречно дякуємо усім Вам!


За європейські умови проживання та харчування завдячуємо Міжнародному центру дитячо-юнацького туризму «Юний турист» і Київській ресторації «Трапезна»! За «модний простір для яскравих подій» висловлюємо вдячність виставковому центру Pochayna Event Hall ! Друзі, ви створили для учасників та гостей Фестивалю чудову атмосферу тепла і затишку, що є найважливішим у подорожах та здобутті перемог.


Наша XVІІ зустріч не була б повноцінною без занурення її учасників у давню історію Києва, його середньовічну атмосферу. Це стало можливим завдяки дирекції розважального парку та центру культури й історії Київської Русі Парк Київська Русь / Парк Киевская Русь.

Організатори Фестивалю щиро вдячні за гостинність автору та ідеологу Князеві Древнього Києва Президентові "Парку Київська Русь" кандидатові історичних наук Володимиру Янченко.


Ми щиро вдячні виробникам безалкогольних напоїв компанії «Coca-cola» та Київському заводу безалкогольних напоїв «Росинка» за надані смачні напої, завдяки яким перебування дітей на Фестивалі було комфортним та приємним.
Як відомо, найбільше добро, яке ти можеш зробити для ближнього - це не тільки поділитися з ним своїми багатствами, але й відкрити йому його власні багатства!


ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ!


Ми переконані, долучившись до цьогорічного Фестивалю, ви приєднались і до свідомої складової українського громадянського суспільства, і до творення майбутнього нашої молоді, і до забезпечення гідного місця України в європейському просторі та світі, а також привнесли у нього свій особливий професійний колорит!
Дякуємо, до нових зустрічей наступного року!Керівник відділу ІТА "ЮН-ПРЕС" Надія Іллюк

Кiлькiсть переглядiв: 406

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.