XVII ПРЕС-ВЕСНА - 2019

/Files/images/2018-19/ПВ.jpg

200 учасників із 7 країн світу та з 17 областей України приймав Київ на XVII Міжнародному Фестивалі «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Серед країн-учасниць: Білорусь, Бельгія, Польща, Голландія, Чехія та Словаччина. Серед учасників фестивалю - 40 дітей з Луганської й Донецької областей та 500 киян - учасники міських форумів, прес-боїв, фото-фристайлів, літературних та журналістських конкурсів. Оргкомітет оцінював 1000 робіт у 10-ти номінаціях.

Три дні юна та доросла журналістська "братія" з різних кінців світу та України мала нагоду познайомитися ближче, обговорити спільні проблеми та визначити орієнтири.

За цей час учасники та гості Фестивалю встигли привітати переможців з відзнаками, послухати цікаву розповідь співробітника ІТА "ЮН-ПРЕС" КПДЮ Наталії Плохотнюк про історію Києва, розгадати квест в історичному парку "Київська Русь", оформити "хенд-мейд" газети та посадити квіти на знак єднання у спільному пориві творчості на Алеї «Прес-Весни», а також, зробити унікальні репортажі.

Ми були раді всіх бачити та знайомству з новими талановитими дітьми. Дорогі учасники, сподіваємося, своїми перемогами та здобутками ви допоможете Фестивалю ставати щорік краще! А ми у свою чергу робимо усе необхідне, щоб допомогти вам в освоєнні захопливої професії журналіста :).

Наступного року засновнику Фестивалю – Інформаційно-творчому агентству «ЮН-ПРЕС» виповниться 30 років! На сьогодні МИ, ІТА "ЮН-ПРЕС" – це 700 вихованців (діти та молодь віком від 6-21 року), 27 викладачів та 5 гуртків у 2 напрямах соціальних комунікацій.

Агенство "ЮН-ПРЕС"

/Files/images/2019/pressvesna2019_mini.jpg

Фільм "Погляд телекомпанії "ОКО" на фестиваль "Прес-Весна на Дніпрових схилах" - 2019

/Files/images/2019/ПВ Расказ.jpg /Files/images/2019/ПВ Таран.jpg /Files/images/2019/ПВ Шарп.jpg /Files/images/2019/ПВ Лифер.jpg

/Files/images/2019/ПВ ЖУРНАЛ Лифер.jpg

------------------------------------------------

Інформаційне повідомлення

17―19 травня 2019 року у місті Києві відбувся ХVII Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Ініціатор Фестивалю: Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва.

Організатори Фестивалю: Міністерство освіти і науки України; Департамент освіти і науки виконавчого органу КМДА; Київський Палац дітей та юнацтва.

Учасники Фестивалю: юні журналісти з 20 областей України та з Азербайджану, Білорусі, Польщі, Нідерландів.

Проект з унікальний заочним конкурсом, тривалістю в рік, та феєричним підбиттям підсумків у Києві. Впродовж трьох днів учасники фестивалю змагалися за першість під час самого Фестивалю, тема якого «Брендинг моєї країни, моєї родини».

Номінації Фестивалю: «Літературна робота», «Газета», «Журналістська робота», «Фоторепортаж», «Інтернет-журналістика та ІТ-проект», «Соціальний проект», «Телефільм», «Радіо робота», «Голос поколінняZ», «Традиції та новаторство».

Журі Фестивалю: редактори та журналісти провідних засобів масових комунікацій України, науковці та практики столичних вишів.

Оцінювання робіт відбувалося з грудня 2018 року до 1 квітня 2019 року (для киян) та до 1 березня 2019 року (для областей України та Європи).

Переможці отримали особливі призи та можливість вступу до профільних вишів на пільгових умовах (знижка: 50%, 30% та 25%) тощо.

Співорганізатори фестивалю: Національна спілка журналістів України, Київський Міжнародний університет, Київський національний університет культури і мистецтв, Київський національний університет імені Бориса Грінченка.

Медіа партнери: «UA: Перший», «5 канал», Національна радіокомпанія, Радіо Свобода, газети «Освіта України», «Хрещатик», «Вечірній Київ», «МІСТ-М», «Голос України», «Киев. Власть».

Керівник агентства ІТА «ЮН-ПРЕС» ― Надія Іллюк

Фестиваль-конкурс проходив за такими номінаціями:

· «Журналістська робота»;

· «Літературний твір»;

· «Фоторепортаж»;

· «Відео-робота»;

· «Медіа-проект»;

· «Інтернет-журналістика та ІТ-проект»;

· «Газета»;

· «Радіо-робота»;

· «Покоління Z»;

· «Традиції та новаторство» (дорослі).

Кiлькiсть переглядiв: 183

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.