ЕКСТЕРНАТ

Затверджую

Директор гімназії

Л.Краснова

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області


Графік

консультацій екстерна Кіровоградської гімназії нових технологій навчання

Пархоменка Ігоря Олександровича

на 2018-2019 навчальний рік

№ п/п предмет Вчитель Дата Час
1 Українська мова Кожухар І.А. 16.04.2019 09.00-09.45
2 Українська література Кожухар І.А. 16.04.2019 09.55-10.40
3 Англійська мова Зіноватна-Краснова Я.І. 16.04.2019 10.50-11.35
4 Зарубіжна література Томак І.І. 16.04.2019 11.45-12.30
5 Історія України Краснова Л.С. 16.04.2019 12.40-13.25
6 Всесвітня історія Краснова Л.С. 16.04.2019 13.35-14.20
7 Економіка Сімейко А.І. 16.04.2019 14.30-15.15
8 Людина і світ Шльонська Т.А. 17.04.2019 09.00-09.45
9 Алгебра Сімейко А.І. 17.04.2019 09.55-10.40
10 Геометрія Сімейко А.І. 17.04.2019 10.50-11.35
11 Біологія Карпуніна Р.І. 17.04.2019 11.45-12.30
12 Екологія Карпуніна Р.І. 17.04.2019 12.40-13.25
13 Фізика Буров О.М. 17.04.2019 13.35-14.20
14 Астрономія Буров О.М. 18.04.2019 14.30-15.15
15 Хімія Баланенко В.В. 18.04.2019 09.55-10.40
16 Інформатика Захарова О.В. 18.04.2019 10.50-11.35
17 Технології Єрмаков Д.О. 18.04.2019 11.45-12.30
18 Креслення Буров О.М. 18.04.2019 12.40-13.25
19 Захист Вітчизни Самбур А.А. 18.04.2019 13.35-14.20
20 Фізична культура Зеленецька О.О. 18.04.2019 14.30-15.15
№ п/п предмет Вчитель Дата Час
1 Українська мова Кожухар І.А. 19.04.2019 09.00-09.45
2 Українська література Кожухар І.А. 19.04.2019 09.55-10.40
3 Англійська мова Зіноватна-Краснова Я.І. 19.04.2019 10.50-11.35
4 Зарубіжна література Томак І.І. 19.04.2019 11.45-12.30
5 Історія України Краснова Л.С. 19.04.2019 12.40-13.25
6 Всесвітня історія Краснова Л.С. 19.04.2019 13.35-14.20
7 Економіка Сімейко А.І. 19.04.2019 14.30-15.15
8 Людина і світ Шльонська Т.А. 22.04.2019 09.00-09.45
9 Алгебра Сімейко А.І. 22.04.2019 09.55-10.40
10 Геометрія Сімейко А.І. 22.04.2019 10.50-11.35
11 Біологія Карпуніна Р.І. 22.04.2019 11.45-12.30
12 Екологія Карпуніна Р.І. 22.04.2019 12.40-13.25
13 Фізика Буров О.М. 22.04.2019 13.35-14.20
14 Астрономія Буров О.М. 23.04.2019 14.30-15.15
15 Хімія Баланенко В.В. 23.04.2019 09.55-10.40
16 Інформатика Захарова О.В. 23.04.2019 10.50-11.35
17 Технології Єрмаков Д.О. 23.04.2019 11.45-12.30
18 Креслення Буров О.М. 23.04.2019 12.40-13.25
19 Захист Вітчизни Самбур А.А. 23.04.2019 13.35-14.20
20 Фізична культура Зеленецька О.О. 23.04.2019 14.30-15.15

Графік

проведення державної підсумкової атестації

екстерна Кіровоградської гімназії нових технологій навчання

Пархоменка Ігоря Олександровича

за 2018-2019 навчальний рік

№ п/п Предмет Дата Комісія Клас
1 Українська мова 22.05.2019 Голова комісії: Краснова Л.С. Члени комісії: Кожухар І.А., Висоцька В.М. 19
2 Математика 23.05.2019 Голова комісії: Буров О.М. Члени комісії: Сімейко А.І., Соломка В.М. 19
3 Англійська мова 24.05.2019 Голова комісії: Краснова Л.С. Члени комісії: Зіноватна-Краснова Я.І., Косенко Н.І. 24
Кiлькiсть переглядiв: 1138

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.