Майстер-клас "КАЗКОВИЙ БУДИНОК"

/Files/images/2019/12123456.jpg

Майстер-клас по виготовленню пряничного будиночку

Усім привіт! Щиро вітаю Всіх з Новорічними святами! Хочу розповісти Вам про надзвичайно казковий день, який трапився зі мною та моїми однокласниками – День святого Миколая.

19 грудня наша найкраща класна вчителька, Ірина Іванівна, разом з нашими батьками зробили нам неймовірний сюрприз – майстер-клас по виготовленню казкових пряничних будиночків, який пройшов в кафе«Yummy».

На початку майстер-класу нам роздали готові пряничні коржи за формою елементів будиночка (стіни, дах), декілька санчат та ялиночок. Також кожному з нас видали по кондитерському пакету білого айсингу (глазур для прикрашання пряників) та різноманітну посипку.

Спочатку кожен з нас за своєю фантазією прикрасив стіни будиночку айсингом та присипкою. Найбільше мені сподобалася присипки в формі сніжинок та зірочок. Потім ми склеїли усі стіночки, а через 10-15 хвилин до нашого будиночку приклеїли дах, який теж прикрасили білим айсингом та присипкою. До нашого будиночку ми ще додали прикрашені санчата, ялинку, різдвяні шкарпетки та віночок.

В кожного з нас вийшов неповторний казковий будиночок, який ми забрали додому, і смакували його разом зі своєю люблячою родиною. Він був неповторний на смак!!!

Кожен майстер-клас приносить нам велике задоволення та багато позитивних емоцій. І цей не став винятком. Враження переповнювало нас ще декілька днів, і я досі згадую цей казковий день. Такого Дня святого Миколая в нас ще не було!!!

Ірино Іванівна та наші любі батьки!!! Велике Вам ДЯКУЮ!!!

Луньова Ксенія, 5-ІІ клас


Галерея "Майстер-клас "КАЗКОВИЙ БУДИНОК""

Кiлькiсть переглядiв: 142

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.