ЗВІТ про роботу органів учнівського самоврядування за 2014-2015 н.р.

Президент Правління учнівського самоврядування, учениця 10 класу, Богачова Тетяна, брали участь у 4 засіданнях міського парламенту дітей. Працювали органи учнівського самоврядування – усі 6 міністерств.

Зокрема, робота міністерства внутрішніх справ, охорони і порядку та міністерства інформації направлялася у русло підтримання у закладі дружніх стосунків між різними групами учнів за віком та статтю, матеріальним достатком, а також зі збереження шкільного майна, чергування по гімназії.

Багато уваги міністерства приділяють питанню налагодження дисципліни учнів. Поряд з традиційними фор¬мами роботи міністерства інформації випускались бюлетені, випуски телевізійних новин «Гімназійний кур’єр», проводились виставки, концерти, конкурси фото та відеоаматорів).

Вийшло 24 випуски альманаху «Знання – це сила!» за участю педагогів та учнів гімназії, що присвячені таким предметам, як: основи здоров’я, географія, історія та правознавство, математика, фізика, російська мова, інформатика, історія книги, бібліографія, українська мова, хімія, англійська мова, світова література та хореографія.

Вийшли у телевізійний ефір 47 та 48 випуски новин «Гімназійний кур'єр» від телекомпанії «ОКО» (сценарії підготували вихователі: Шльонська Т.А та Боса О.В.). Учні, що готували програму, набували навички режисерів, постановників, відеооператорів, сценаристів та телевізійних ведучих.

Створено 12 відеофільмів про навчальний заклад та загальношкільні заходи: «Свято першого дзвоника 2014», «ХХІ Золота осінь Славутича», «ІV Міжнародний дитячо-молодіжний фестиваль «Фолькові інспірації», «Посвята у гімназисти», «Новорічна казка», «Козацькі розваги», «Різдвяні канікули у Львові»,, «Останній дзвоник 2015», «Випускники 2015 року», «День самоврядування», «ХХІІІ Прес-весна на Дніпрових схилах», «Творчий звіт 2014».

Міністерство культури керувало підготовкою багатьох свят: Першого та останнього дзвоників, Посвята у п’ятикласники, десятикласники, «Козацькі розваги», «Новорічний карнавал», «День самоврядування», Творчий звіт учнів 9 класу.
Члени міністерства охорони здоров’я, Червоного Хреста та спорту проводили рейди, зокрема «Запізнення»; разом із медичною сестрою перевіряли зовнішній вигляд учнів та наявності засобів особистої гігієни.

У вересні 2014 року працівник гімназії та учні взяли участь у міській благодійній акції по збору кошт на лікування пораненого кіровоградця, бійця ВСУ Василя Петринка. Було зібрано та передано 1800 грн.
У грудні 2014 року була проведена благодійна акція «Рука допомоги». Було зібрано 319 найменувань одягу, взуття, іграшок та книжок для дітей, що тимчасово перебувають у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей з притулковими групами «Надія» м. Кіровограда.
У січні педагоги, батьки та учні зібрали та передали до ВСУ, що знаходяться у зоні АТО, 20 комплектів термобілизни.
Також вони організовували та допомагали організовувати вчителю фізичного виховання спортивні змагання у гімназії та під час організованих виходів за межі закладу за «Маршрутом вихідного дня».

У 2014-2015 н.р. відбулись такі подорожі: відвідали місто Львів (4 дні), двічі відвідали місто Київ. Під час навчальної практики та екскурсій учнів 5, 6, 7-1, 7-2, 8 та 10 класів здійснили екскурсійні поїздки: виїзди за маршрутом вихідного дня до садиби корифеїв українського театру - Хутора «Надія» (2 подорожі), до рекреаційної зони «Обознівка», дослідницько-краєзнавчі експедиції до урочища Холодний Яр (2 експедиції). Також відбулись 2 тролейбусні екскурсії містом учнів 5-6. Учні відвідали 8 музеїв та виставок у Кіровограді, здійснили колективні відвідування кінотеатру та заходів для дітей у Дендропарку та парку Ковалівському.

У 2014-2015 н.р учні взяли участь у фестивалях та конкурсах:
• ІІІ Всеукраїнському фестивалі дитячих ЗМІ «Артек+» у МДЦ «Артек-Карпати». Команда юних журналістів (керівник - Ліфер О.А.). гідно представила Кіровоградщину у червні 2014 року;
• ХХІ Міжнародному дитячому фестивалі дитячої демократії, творчості та преси «Золота осінь Славутича - 2014»., місто Славутич, Київської області. Команда складалася з 4 учнів 10 класу. Вони взяли участь у грі «Як стати мером?» (керівник команди - Ліфер О.А.). Команда посіла ІVмісце. А конкурсні роботи фотографів Богачової Тетяни та Третяк Олени посіли ІІ місце;
• ІV Міжнародному фестивалі «Фолькові інспірації», Лодзь, Польща (керівник команди - Ліфер О.А., юні журналісти – Богачова Тетяна, Третяк Олена, Балицький Євген, Гусак Вадим, учні 10 класу,вокалісти – Рагімова Олеся, учениця 7-2 та Галушко Андрій, учень 10 класу);
• Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці». Відеоробота учнів 8 класу Бутакова Владислава та Миценко Маргарити посіла І місце на обласному рівні;
• І Міжнародному конкурсі талановитих дітей та молоді «Нові вершини» у м.Мінськ, Республіка Білорусь. Солістка, учениця 7-2 класу, Рагімова Олеся посіла у конкурсі вокалістів ІІ місце (керівник делегації - Ліфер О.А.).;
• Регіональній науково-практичній конференції «Екологічні проблеми сучасності» (керівник делегації – Карпуніна Р.І.). Три учня, що брали участь у конференції отримали сертифікати учасників;
• ХІІІ Міжнародному дитячому фестивалі «Прес-весна на Дніпрових схилах» (керівник команди - Ліфер О.А., юні фотокореспонденти – Богачова Тетяна,Третяк Олена, учениці 10 класу, журналісти – Руденко Аліна, Карпуніна Катерина, Тарасенко Олександра, учениці 7-1 класу, Миценко Маргарита, Боса Катерина, учениці 8 класу).

Кiлькiсть переглядiв: 2563

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.