З 7 квітня по 14 квітня бібліотека ГНТН проводить тиждень дитячої та юнацької книги.

Програма тижня передбачає літературні вікторини(10. 04 2014); бібліотечні уроки (7.04.2014); стінгазети, присвячені пропаганді читання; зустріч з працівниками обласної бібліотеки для дітей ім. А.Гайдара; показ відеопрезентацій про кращі книги світу, огляди нової літератури для дітей. Фоторепортаж та підсумки тижня будуть презентуватися на сторінці на початку наступного тижня.


Про тиждень книги в гімназії нових технологій навчання./Files/SAM_0493.JPG

Розпочинався тиждень з відкриття стенду "У світі книг", де учні знайомилися з цікавинками про книги та бібліотеки та отримували насолоду від красивих малюнків про улюблених героїв дитячих книг.

У вівторок 8 квітня та п'ятницю 11 квітня учні 6-х класів брали участь у літературних вікторинах. З цікавістю вони відповідали на запитання вікторини, яку бібліотекар представляв у вигляді електронної презентації. Були і переможці - це Шаповалов Єгор, Гуртова Софія, вони отримали найкращі призи; Друге і третє місце посіли: Янушев Антон, Волканова Анастасія, Дідковський Артем, Хандусенко Катерина, Зорін Олексій, Мороз Антон, Чернишова Олександра, Чайковський Тимур. /Files/CAM00450.jpg

Протягом тижня на перервах учні мали змогу переглядати відеоролики. які в гумористичній формі рекламують книги та пропагують користь читання. Приємні спогади залишив відеоролик про кращі бібліотеки світу.

Запланована на тиждень книги зустріч з бібліотекарями обласної бібліотеки для дітей ім. А.Гайдара відбудеться 22 квітня. На захід запрошені учні 5 класу.

Протягом тижня в бібліотеці демонструвалася книжкова виставка "Улюблені герої усіх часів", де були представлені найпопулярніші книги нашої гімназії (за результатами аналізу читацьких формулярів). В рейтингу найулюбленіших наступні книги: В. Нестайко "Космонавти з нашого будинку", "Тореадори з Васюківки", В.Драгунский "Рассказы", романи Ж.Верна, Конан Дойль "Записки о Шерлоке Холмсе"/Files/CAM00383.jpg

22 квітня бібліотека ГНТН організувала зустріч учнів 5 класу з бібліотекарем обласної бібліотеки для дітей ім. А.Гайдара Рубленко Анною Володимирівною.

Захід був присвячений тижню дитячої та юнацької книги. Анна Володимирівна підготувала дітям усний журнал, електронну презентацію та відеофільми по темі "Міфи Кіровоградщини". Учні знайомилися з історією рідного краю в легендах та переказах.

Також бібліотекар представила книгу нашого земляка С.П.Плачинди "Словник давньоукраїнської міфології".

Учнів зацікавила і здивувала розповідь про те, що майже всі міфи про Україну мають наше Кіровоградське коріння.

Спільні заходи з обласною бібліотекою для дітей - це вже наша традиція. Ми вдячні співробітникам дитячого закладу і сподіваємось на подальше співробітництво.

/Files/images/grom/SAM_0540.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 1041

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.