Екскурсія до нового інституту

.

Учні та педагоги завітали до навчального закладу «Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті». У цьому новому, сучасному приміщенні відбулася зустріч з викладачами, які розповіли про умови зарахування та навчання у закладі.

Навчання у ньому надає майбутнім фахівцям з фінансів, бухгалтерського обліку, маркетингу цілу низку необхідних знань, які дозволяють формувати спеціаліста високого рівня. Вони ще студентами вже працевлаштовані на підприємствах великого виробничого підприємства, які входять до складу приватного акціонерного товариства "Ельворті Груп".

Примітка: Дуальна освіта передбачає просторове і часове поєднання за принципом 50 на 50% навчання у навчальному закладі та стажування на підприємствах за обраною спеціальністю.

Виробниче навчання та виробнича практика здійснюється безпосередньо в умовах виробництва з використанням матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу підприємства, що надає можливість студентам одночасно з навчанням у вищому навчальному закладі опановувати обрану спеціальність безпосередньо на виробництві.

Галерея "У інституті Ельворті"

По завершенні зустрічі усіх пригостили у буфеті інституту смачними булочками та компотом.

Дякуємо роботодавцям, які піклуються про промислове майбутнє нашого регіону та організаторам за проведену екскурсію!

Кiлькiсть переглядiв: 583

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.