/Files/images/2018-19/СВЕТ1.JPG

Око людини в темний час, на жаль, може сприйняти лише 5% того, що він розрізняє днем. Це і є причиною переважної більшості дорожніх аварій, які відбуваються на дорогах нашої (і не тільки нашої) країни в сутінки і вночі. Водій надто пізно помічає перебігаючу проїжджу частину людину.

Але коли на одязі присутні хоч які-небудь світловідбиваючі елементи (смуги або шеврони), пішохід стає буквально в 3 рази помітніше водієві, що дає йому можливість своєчасно зреагувати.


Галерея "Світловідбивач своїми руками 5 клас"

Переваги використання світловідбивальних елементів:


Галерея "Світловідбивач своїми руками 6 клас"

Першою і найголовнішою перевагою використання світловідбиваючих елементів є зниження на 85% ризику потрапляння пішоходів під транспортний засіб.

Другим – видимість світлоповертального елемента спрацьовує завжди, в будь-яку погоду, при будь-якій негоді. І ні вітер, ні дощ не стануть цьому на заваді.

Світловідбивачі володіють чудовою властивістю відхиляти потік фотонів рівно в тому напрямку, звідки вони виходять, і тому світло фар автомобіля робить їх добре видимими.

На запрошення президента Правління учнівського самоврядування Івана Ковальова, сьогодні, 30 січня, до гімназії завітала пані Ірина, яка представляє громадську організацію "Агенція сталого розвитку".

Разом з нею учні 5, 6 та 7 класів виготовили світлоповертаючі елементи, які прикрасять їхні портфелі, рюкзаки, сумки та будуть виконувати функцію збереження життя і здоров'я пішоходів.

.


Галерея "Світловідбивач своїми руками 7 клас"

Кiлькiсть переглядiв: 982

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.