Чим більше знаєш – тим більше можеш

/Files/images/1_Общак.JPG

29 квітня п.р. в навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Кіровоградської області з метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників центру, розширення їх знань про сучасний розвиток системи освіти в Україні та безпосередньо в нашому місті проведено День педагогічної майстерності, на якому відповідно до програми реалізації науково-методичної проблеми центру, а саме: «Реалізація елементів дистанційного навчання за програмами функціонального та професійно-технічного навчання у сфері ЦЗ», - педагогічні працівники центру були ознайомлені з досвідом роботи передових українських вищих навчальних закладів, що успішно працюють за дистанційною формою навчання вже протягом багатьох років, а відеоролик про дистанційне навчання в Національному університеті водного господарства та природного користування продемонстрував яким чином слухачі можуть працювати у віртуальній лабораторії.


Запрошений на даний колективний методичний захід гість – Ліфер Олег Анатолійович, заступник директора Кіровоградської гімназії нових технологій навчання, провів віртуальну екскурсію стінами рідного навчального закладу, ознайомив присутніх педагогічних працівників центру з досвідом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі вчителями гімназії, відзначивши позитивні та негативні сторони такого навчання як для учнів, так і для педагогів.


Крім проведеної роботи на перспективу, працівники методичного кабінету надали присутнім викладачам та майстрам виробничого навчання методичні рекомендації щодо забезпечення продуктивності групового заняття в системі функціонального навчання з цивільного захисту, докладно розглянули методику проведення відеотренінгу і оформлення педагогічного дослідження. Завершився даний захід тестуванням усіх педагогічних працівників щодо знання ними нормативно-правових документів, що регламентують навчально-виробничий процес в структурних підрозділах центру.
Сподіваємося, що педагогічні працівники творчо застосовуватимуть у своїй практичній діяльності отримані знання та цілеспрямовано вдосконалюватимуть свою педагогічну майстерність.

Ресурс -- http://nmckr.org.ua/View_new.aspx?id=345

Обласний тематичний семінар-практикум щодо проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності та практичних заходів з ЦЗ в ЗНЗ

/Files/images/1_1 Орлова 28.02.13.JPG

Вже стало доброю традицією в НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області у тісній співпраці з Кіровоградським обласним інститутом післядипломної освіти ім. Василя Сухомлинського проводити обласні семінари-практикуми з вчителями «Основ здоров’я». Організовуються вони щорічно з метою поглиблення знань та практичних навичок педагогічних працівників щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, урізноманітнення форм та методів проведення заходів з цивільного захисту в період "Тижня знань з безпеки життєдіяльності" та обміну найкращим досвідом роботи вчителів області з цих питань.
В цьому році такий захід пройшов 28 лютого у приміщенні центру. Під час семінару методисти методичного кабінету центру Запорожець Г.М. та Орлова Г.М. ознайомили присутніх з методикою використання агітаційної наочності, наукової інформації, слайд-презентацій, науково-популярних та хронікально-документальних фільмів за тематикою ЦЗ в період проведення «Тижня з безпеки життєдіяльності», запропонували вчителям більш доцільні та дієві форми проведення навчально-виховних заходів з учнями, вивчили основи планування, підготовки та проведення Дня цивільного захисту та комплексного об'єктового тренування в школі, розповсюдили серед слухачів методичні матеріали в електронному вигляді. Перед аудиторією слухачів виступив також методист науково-методичної лабораторії основ здоров'я, безпеки життєдіяльності та охорони праці КОІППО ім. Василя Сухомлинського Ткаченко С.В. на тему "Попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Цікавим був виступ заступника директора Кіровоградської гімназії нових технологій навчання Ліфера О.А., який поділився досвідом роботи даного навчального закладу щодо створення самими учнями соціальних роликів з питань пропаганди здорового та безпечного способу життя, розміщення таких матеріалів на власній інтернет-сторінці гімназії для оцінювання та визначення переможця.

Крім цього, голова лікарської експертної комісії при У ДСНС України в області Калиняк В.С. провів тренінг на тему "Методичні аспекти навчання дітей прийомам надання першої долікарської допомоги", під час якого усі бажаючі з числа присутніх змогли відпрацювати реанімаційні заходи та прийоми надання першої долікарської допомоги при травмуванні.

/Files/images/1_2 Ліфер 28.02.13.JPG

Усі учасники семінару висловили вдячність організаторам за проведений захід.

Ресурс http://nmckr.org.ua/View_new.aspx?id=339

Кiлькiсть переглядiв: 1966

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.