Перемога на конкурсі - підручники ло школи!

Шановна Любове Степанівно, Міжнародний освітній центр Dinternal Education- офіційний представник британського видавництва Pearson(Пірсон)в Україні висловлює щиру подяку педагогічному колективу Вашого навчального закладу, зокрема, вчителю англійської Косенко Наталії Іванівні, учням 7 класу за участь у Всеукраїнському конкурсі від видавництва Пірсон (Велика Британія) та Дінтернал Ед’юкейшн "UkraineClose-Up" та радо вітає їх з перемогою!

План уроку, що розробила Косенко Наталія Іванівна у співпраці зі своїми учнями, виявився найкращим у Кіровоградській області.

Компанія DinternalEducation спільно з видавництвом Pearson із задоволенням нагороджує учасників конкурсу – учнів 7 класу та їх вчителя Косенко Наталію Іванівну повним методичним забезпеченням підручниками видавництваPearsonна2019-2020навчальний рік.

/Files/images/2019/Косенко.jpg

Бажаємо Вашим викладачам та учням успіху й гарних досягнень у вивченні англійської мови. Сподіваємось на подальшу співпрацю в царині навчання англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах!

Додаємо диплом переможця конкурсу "UkraineClose-Up" для нагородження.

3 повагою,

КомандаDinternalEducation,

Кiлькiсть переглядiв: 210

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.