Команда майже готова до ФІНАЛУ!

За передостанній тиждень до ФІНАЛУ FLL команда «ROBO-Legion Kr» здійснила низку екскурсій та зустрічей з фахівцями у галузі світлотехніки, сільського господарства, рослинництва, радіологічної та хімічної безпеки.

Сьогодні команда відвідала завод «Радій» (раніше відомий на увесь СРСР «Радіозавод»). Як і тоді, так і зараз це підприємство виконує військові замовлення і випускає продукцію для управління автоматизованими системами на атомних електростанціях, яке встановлено вже на Хмельницькій та Запорізькій АЕС, ведуться переговори на постачання обладнання на АЕС Канади.


Галерея "На ПАТ РАДІЙ"

Нас цікавила зустріч з розробниками LED-світильників, доцільність використання їх для вирощування городини за межами Землі. І такі так! Світлодіоди зі спеціальним спектром спроможні замінити Сонце у процесі фотосинтезу!

А ще ми дізналися, що світлодіодне обладнання, яке теж випускає це підприємство, спонукає курчат продукувати у двічі більше яєць, а ніж зазвичай. А спеціальні лампи допомагають курчатам-бройлерам рости ще швидше.

Нажаль, у зв’язку із жорстким режимом перебування сторонніх та комерційними таємницями, - знімати на заводі заборонено. Але спеціально для юних дослідників зробили виключення і дозволили фотографувати у певних місцях. А у відділі роботи з персоналом, куди ми теж завітали, дізнавшись про суть нашого космічного проекту, запропонували одразу взяти усіх на роботу у креативний відділ, тим більше, що на заводі вже проводяться свої космічні дослідження….. Але ТССССС….. це ВЕЛИКА КОМЕРЦІЙНА ТА ВІЙСЬКОВА ТАЄМНИЦЯ!!!.......

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.