Навчальні екскурсії у 2017 - 2018 н.р.

Навчальні екскурсії організовуються з метою формування в учнів уміння спостерігати за навколишнім світом, сприяння розвитку наукового мислення, інтересу до вивченого матеріалу, ознайомлення з культурно-суспільним надбанням нашого народу та людства, національними традиціями.

При виборі об'єктів для проведення екскурсій у нашому навчальному закладі враховується Перелік комплексних навчально-тематичних екскурсій з учнівською та студентською молоддю "Моя країна – Україна", у якому визначені краєзнавчі, географічні, етнографічні та історичні об'єкти і туристсько-краєзнавчі екскурсійні маршрути.

У вересні - квітні 2017-2018 н.р. учнями було здійснено наступні екскурсії та подорожі:

· подорож до м. Одеса «Південна Пальміра»;

· подорож до м.Харків «Перша столиця»;

· 2 екскурсії до м. Корсунь-Шевченківський, Черкаської обл.;

· подорож до м. Одеси «Місто на катакомбах»;

· подорож до м. Чернігів «Різдво у Чернігові»;

- подорож на Закарпаття "Геотермальні води України"

/Files/images/2017-1/almanahi_100/Коллаж5.jpg

У червні 2018 року була здійснена 1 екскурсія та 5 подорожей - на хутір "Надія", до "Зерноленду", "Академії картопляних наук", Києва, Полтави, Одеси та Чернігова.


Родинне свято на хуторі «Надія»

3 червня на хуторі «Надія» було весело і по-сімейному тепло: учні 6 класу ГНТН разом з педагогом-наставником та батьками традиційно святкували закінчення навчального року.

День був дуже насичений. Для батьків діти підготували і провели уроки української мови, математики, біології, фізкультури та мистецтва. Дорослі мали змогу заробити високі бали, правильно виконуючи завдання. А батьки, в свою чергу, провели майстер-класи з надання першої медичної допомоги, дизайну одягу, приготування канапе, перукарської та водійської майстерності.

Гарного настрою додало те, що кожен з учнів отримав портрет-шарж, а родзинкою дня став танцювальний батл між батьками та дітьми.

Дякуємо всім учасникам за чудовий настрій і бажаємо гарного літнього відпочинку!!!!!


Галерея "Квест на хуторі 2018"

Яцентюк Т.Ю.

Подорож учнів 10-1 та 10-2 класів до Києва

Перша наша подорож була до Києва. Ціллю нашої поїздки був музей "Пирогово", але спочатку ми завітали до центра столиці. Перше місце з якого у нас і почалася екскурсія - це був оглядовий майданчик дружби народів. З нього відкривається дуже захоплюючий вид на Дніпро.

Одразу, як ми приїхали, усі помітили величезну кількість гарних метеликів. Їх було в разів п’ять більше ніж людей на вулицях. Потім ми покрокували до Михайлівського Злотоверхого монастиря, в якому великий і просторий двір, хто бажав міг погуляти по його території. Також у нас був час для самостійного перегляду Собору Софії Київської та ще багато визначних місць Києва.

Після цього ми поїхали до Пирогова. Перше, що нас зустріло в музеї під відкритим небом - то вітряки. Наша екскурсія була по Наддніпрянщині, і нам попався дуже гарний гід з виключно тонким почуттям гумору, який досконально знав традиції, і відчував настрій людей.

Також майстри показували нам різні народні промисли тих часів. Та так вийшло що ми змогли потрапити на зйомки українського серіалу “Одного разу під Полтавою”. Подивитися як працюють справжні профі і що відбувається “за кадром”. Виявляється, що актори у житті такі ж веселі як і на телеекранах. У нас ще була велика кількість вільного часу для того щоб самостійно ознайомитися зі усіма експонатами Національного музею народної архітектури та побуту України


Галерея "Київ - Пирогово"

Гордієнко Юлія, учениця 10-2 класу

Подорож учнів 10- та 10-2 класів до Полтави

Другою нашою поїздкою була подорож до Полтави. Один із перших музеїв міста, який ми відвідали — Музей історії Полтавської битви, відкритий з нагоди 200-річного ювілею баталії у червні 1909 року. Навпроти головного входу стоїть бронзовий пам’ятник Петру I, у натуральний зріст. У музеї всі експозиції розміщені в 9 залах. Наш екскурсовод розповідав про усі події дуже цікаво і зрозуміло, так щоб ми за тридцяти хвилинну “подорож” змогли все головне запам’ятати. Неподалік від цього музею була збудована на полі Полтавської битви Сампсоніївська церква. Звісно вона була вже не раз перебудована, але подивитися на неї всередині було теж не зайвим.

Потім ми поїхали до Музею-садиби Івана Котляревського, як для мене це найяскравіший спогад з цієї подорожі. Тому що у нас був кращій гід якого я коли-небудь зустрічала. Його манера подати нам інформацію, перевірити спимо ми чи ні, як уважно слухаємо. Задати якісь каверзні запитання, посперечатися з нами (у гарному сенсі), тобто була повністю взаємодія з відвідувачами. Не змогла знайти його ім’я, але ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за цю позитивну екскурсію.

Поряд з садибою була “Біла альтанка” з якої відкривався захоплюючий вид на Полтаву. Там усі зробили багато гарних фото.

Після цього ми покрокували до ресторану «Галушка», але по дорозі звернули увагу на музично-драматичний театр імені Миколи Гоголя. У ресторані нас погодували, як не дивно, галушками. Порції були такі великі, що дехто не зміг усе подужати.

І остання крапка нашої подорожі був Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського. Нарешті, я побачила не лише чарівний зовнішній вигляд будівлі (в минулому - Полтавського земства), а й внутрішню красу, велич, історичний дух Полтавського краєзнавчого музею.

Що хотілось би сказати в завершення: стовідсотково ви не запам’ятаєте усе що казали вам екскурсоводи, але пісні які співаються, і тим самим об’єднують нас, впродовж усієї подорожі - ви запам’ятаєте назавжди!


Галерея "Полтава 2018"

Гордієнко Юлія, учениця 10-2 класу

Відкриваємо нові маршрути

Свій навчальний рік учні 7 класу завершували чудовими мандрівками. Польсько-український проект розвитку сільського підприємництва у Черкаській області подарував дітям незабутній відпочинок у «Зерноленді» та «Академії картопляних наук».

5 червня «Зерноленд» зустрічав дітейцікавою розповіддю про вітряки, знайомством з їх будовою, різновидами. Майстер-класи з ковальства, виготовлення ляльки-мотанки, гончарства продовжили розваги. Далі було підкорення найвищого місцевого пагорба та милування краєвидом. Етнографічний музей дав змогу дітям поринути у часи наших предків, спробувати розваги тих часів: літні лижі, ходулі, стрільба з луку, козацькі бої… Завершилося дійство смачною козацькою кашею.


Галерея "Зерноленд"


«Академія картопляних наук» відчинила свої двері для учнів гімназії 7 червня. Похід мальовничими лісовими стежками Атаманського парку до джерела «Живун», виконання декількох рівнів завданьквесту (прохід «Коридором страху», лабіринтом, ігрові завдання), командна робота (видобування вузлика із сіллю за допомогою паличок), навчання в «Академії картопляних наук», практичні досліди з фізики ( здобування електроенергії з картоплі), з хімії ( властивості крохмалю та практичні можливості його виявлення в неякісних продуктах), стрільба з луку, з катапульт, метання водяних шарів, битви подушками, піднімання на сторожову вежу, розгадування головоломок – розваги, які цілий день не давали дітям нудьгувати. А смак чудової каші, виготовлених власноруч лавашів та чіпсів надовго запам'яталися дітям. Таким чином, учні 7 класу РЕКОМЕНДУЮТЬ своїм друзям-гімназистам подорож до пізнавально-розважальних комплексів «Академія картопляних наук» та «Зерноленд». Це пізнавальний, креативний, веселий та незабутній відпочинок!


Галерея "Картопляна Академія"

Керівник групи - вихователь Туз Т.А.

«Таємниці Чернігова»

А учні 5 класу вирушили за маршрутом Кропивницький – Чернігів – Київ – Кропивницький.

За перші 13 годин подорожи ми скористалися таким видами транспорту: швидкісний потяг, міська електричка, 2 міжобласні електрички. О 13.20 сьомого червня група з 18 учнів та 2 педагогів прибула до адміністративного центру у найпівнчнішої області України - місто Чернігів. За майже 2 добі, яки провели у місті, ми встигли відвідати:

- Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана;

- майстер-клас з виготовлення оберегів;

- оглянули 5 світломузичних фонтанів;

- прем'єру вистави для дітей в Чернігівському Обласному академічному українському музично-драматичному театрі;

- екскурсія по Дитинцю;

- оглянули собори 12 століття;

- екскурсію в Чернігівський обласний історичний музей імені Василя Тарновського;

- Антонієві печери;

- комплекс споруд Троїцького монастиря;

- екскурсію по НСК «Олімпійський»;

- Київський планетарій.

- Проживали у хостелі «Papas», а харчувалися у ресторані «Авеню, 33».

Це третя екскурсія до Чернігова за цим маршрутом та друга з початку року. У січні група з 20 осіб здійснила подорож «Чернігів різдвяний». А ця, червнева подорож, мала назву «Таємниці Чернігова».

Учні 5 класу уважно слухали розповіді екскурсоводів та продемонстрували свою ерудицію та пам’ять під час підсумкової вікторини.


Галерея "Чернігів - літо 2018"

Керівник групи - Ліфер О.А., вихователь Козка В.В.

Про подорож до Одеси учнів 8 класу...

/Files/images/2017-1/almanahi_100/Безымянный.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 937

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.