/Files/images/al2015/IMG_7839.JPG

Фестиваль «ІТ-Альянс 4.0» -2017

Фантастичний світ роботів, віртуальних ігор, безпілотників та найрізноманітніших ІТ-проектів, створених руками юних науковців продемонстрували організатори та учасники другого ІТ-фестивалю, що проходив у Льотній академії 12 квітня 2017 року у Всесвітній День авіації та космонавтики.

/Files/images/al2015/IMG_7714.JPG

Розпочалося свято інновацій з серйозного семінару для дорослих освітян, що розкривав можливості використання роботоконструкторів у навчальному процесі. Його провела Оксана Стоєцька, директор компанії «Про Lego» - офіційний дистриб’ютор компанії Lego в Україні.

/Files/images/al2015/IMG_7842.JPG

Та найцікавішим був перехід він теорії до практики, коли учні від наймолодших, до випускників хвалилися проектами, які їм вдалося створити, використовуючи роботизовані конструктори. Учасниками заходу стали вихованці Добровеличківського інтернату, які завдяки своїм проектам вже прославили Кіровоградщину на увесь світ.

/Files/images/al2015/IMG_7730.JPG

Учні Новопразької школи Олександрійського району, які у цьому році вибороли право на участь у робото технічному конкурсі у США, вихованці Малої академії наук нашої області, учні 18-ї та 6-ї шкіл міста Кропивницький, учні Маловисківського дитячо-юнацького центру «Вись».

/Files/images/al2015/20170412_123639.jpg

8 учнів нашої гімназії також взяли участь у фестивалі. Вони демонстрували свої ІТ-розробки, які викликали зацікавленість учасників та гостей фестивалю.

/Files/images/al2015/20170412_123647.jpg

Також участь у фестивалі взяли викладачі та студенти Центральноукраїнського педагогічного університету імені Володимира Винниченка та Центральноукраїнського національного університету, представники школи програмування Ш++, учасники хакатону Global Game Jam, курсанти та викладачі Льотної академії. Виставку прикрашали стендові авіамоделі юних техніків.

/Files/images/al2015/IMG_7921.JPG

Окрему увагу привертали безпілотні літальні апарати від найменших, що літали, дзижчали, вели фотозйомку, до найбільших, які поважно розмістилися одразу на кількох столах та очікували свого часу презентації на стадіоні. На фестивалі були представлені дрони різного призначення: спортивні, ті, що використовуються для фотозйомки, сільськогосподарського призначення. Окрім експозиції Центру БПЛА Льотної академії, було представлено апарати партнерів компанії «Дрон UA» та Fly Technology. Останні, до речі влаштували надзвичайно цікаву презентацію з використання дронів сільськогосподарського призначення на стадіоні «Ікар».

/Files/images/al2015/IMG_7733.JPG

В рамках фестивалю керівник Центру Безпілотних літальних апаратів Льотної академії Юрій Ковальов презентував освітню програму по підготовці пілотів БПЛА. Не обійшлося без приємних сюрпризів – подарунків від партнерів. Оксана Стоєцька, директор компанії «Про Lego» подарувала академії комплект Lego космічної тематики.

Відео про участь у ІІ Фестивалі команди ГНТН

Приємно, що як у проведенні попередніх ІТ-заходів, так і тепер ми отримуємо підтримку від директора Департаменту інфраструктури та промисловості Олександра Корнюші, начальника управління освіти облдержадміністрації Володимира Таборанського, начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Лариси Костенко, директора агрофірми «Хлібодар» Руслана Згривця.

Адміністрація КЛА НАУ дякує всім, хто долучився до участі у фестивалі!

Олена Ковальова та Анастасія Чайковська
Фото: Христина Кожа та Анастасія Чайковська
Відео: Гордієнко Юлія
Кiлькiсть переглядiв: 341

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.